#1 2007-12-16 17:29:48

CJK

Poseł

1280810
Zarejestrowany: 2007-12-12
Posty: 6
Punktów :   

Przydatne linki do stron o Travianie

W tym wątku proszę osoby, które posiadają ciekawe informacje na temat gry w Traviana, o wklejanie tutaj takich wątków. By się lepiej korzystało i szukało proszę o poświęcenie więcej uwagi i pracy by wątek wyglądał czytelnie i opisywał w kilku prostych słowach daną funkcjonalność, stronę WWW, rozwiązanie.

Na początek dołożę coś od siebie, proszę korzystać i się uczyć. Każda akademia wymaga od swoich członków ciągłego doskonalenia a nie biernego obserwowania co dzieje się u kolegów z sojuszu. Dlatego wszelkie tłumaczenia, że nie wiedziałem, nie "umiem", nie potrafię, nie będą brane jako wytłumaczenie a gracz będzie poddany odpowiednim restrykcjom przez Radę, która czuwa nad Wami.

Zaczynamy.

I. Mapy

1. Mapa FLASH v.1 (w technologii flash)

Poniżej znajduje się jedna z map, których używam najczęściej podczas gry w Traviana. Największą jej zaletą jest możliwość wybrania dowolnego gracza i sojuszu z danego serwera i porównanie położenia na mapie względem tych kryteriów. Mapę można powiększać kółkiem myszy. Kliknij na mapę by przejść do strony.

http://www.mFoto.pl/uploads/1787/map-flash_d4973.png

2. Kalkulator czasu podróży


Jak sama nazwa wskazuje, oblicza czas danej jednostki jaki musi przebyć np. z naszej osady do innej atakowanej albo jako pomoc DEFF. Jeśli dostaniecie wiadomość o akcji deff i będzie tam informacja podana z wyprzedzeniem to możecie dokładnie obliczyć, o której godzinie trzeba posłać wojsko.

Link

http://www.mFoto.pl/uploads/1789/trasa_kalkulacja_ffbea.png

Ostatnio edytowany przez CJK (2007-12-17 01:24:41)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
world of tanks vk 36.01 h forum pl prexent dla hanny bunkry strzyżów świat mapa polityczna www.ehusaria.pun.pl